Zaprojektuj własny
kalendarz wieloplanszowy
i odbierz go w 24h

kalendarz

KROK 1
Wybierz szablon
kalendarza, który
najbardziej Ci się podoba.
24 projekty do wyboru

KROK 2
Możesz dodać własne święta (np. urodziny, imieniny członków rodziny, rocznice)

KROK 3
Wybierz i wgraj własne zdjęcie na każdy miesiąc kalendarza. Za pomocą prostego edytora przyporządkuj własne zdjęcia do każdego miesiąca kalendarza

KROK 4
Podaj ilość kalendarzy,
wybierz opcje dostawy
i sposób płatności.

Specyfikacja kalendarzy

Nie ulega wątpliwości, że kalendarze są już od wielu lat traktowane jako ciekawy i użyteczny upominek czy pamiątkę z podróży. Wiele osób bowiem kupowało na wakacjach kalendarze z krajobrazami miejsca, które odwiedziły. Artykuły te jednak zyskały ogromną popularność, kiedy zaczęto drukować warianty z przesłanymi przez klienta zdjęciami.

W dzisiejszych czasach tego typu usługa znacznie się rozwinęła, dzięki temu nasza firma może zaproponować klientom szerokie możliwości konfiguracji własnych kalendarzy. Ich specyfika jest stworzona w taki sposób, aby gotowy produkt wyróżniał się wysoką estetyką wykonania, solidnymi materiałami, żywymi i nieścierającymi się kolorami, jak również dostosowaniem poszczególnych produktów do oczekiwań klienta. Standardowo tworzymy artykuły w formacie A3 lub A3+.

Standardowo do wykonania foto kalendarzy wykorzystujemy papier kredowy o wysokiej gramaturze, dzięki czemu wydruki nie przebijają na drugą stronę i wyglądają elegancko. Przygotowane w zaawansowanym technologicznie oprogramowaniu projekty drukujemy na profesjonalnych urządzeniach Canon oraz Xerox, wykorzystujących technikę druku cyfrowego.

Gotowe karty łączone są ze sobą przy pomocy estetycznych i wytrzymałych sprężynek z zawieszką w kolorze białym. Takie rozwiązanie sprawia, że cały personalizowany kalendarz na zamówienie wygląda elegancko i stanowi świetny prezent dla bliskich – rodziny, przyjaciół i innych.

Jeśli masz jakieś pytanie do oferowanych przez naszą firmę produktów – skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania!