Zaprojektuj własny
kalendarz wieloplanszowy
i odbierz go w 24h

kalendarz

KROK 1
Wybierz szablon
kalendarza, który
najbardziej Ci się podoba.
24 projekty do wyboru

KROK 2
Możesz dodać własne święta (np. urodziny, imieniny członków rodziny, rocznice)

KROK 3
Wybierz i wgraj własne zdjęcie na każdy miesiąc kalendarza. Za pomocą prostego edytora przyporządkuj własne zdjęcia do każdego miesiąca kalendarza

KROK 4
Podaj ilość kalendarzy,
wybierz opcje dostawy
i sposób płatności.

Realizacja kalendarzy

W naszej drukarni internetowej zawsze dbamy o to, aby zapewnić klientom kompleksowy zakres usług oraz jak najkrótszy czas realizacji. Dlatego też przygotowaliśmy intuicyjny panel do składania zamówień, dzięki któremu uzyskujemy wszystkie niezbędne informacje i od razu możemy przystąpić do pracy.

Unikamy jednocześnie sytuacji, w której klient nie podał wszystkich swoich preferencji (dotyczących np. rodzaju papieru), co z kolei przedłuża czas realizacji. Musimy bowiem napisać lub zadzwonić do danego klienta i poczekać na odpowiedź.

Łatwy do wypełnienia formularz zamówienia sprawia, że od razu możemy przystąpić do pracy. Przy pomocy zaawansowanego technologicznie oprogramowania przygotowujemy projekt zamówionego kalendarza personalizowanego, łącząc wybrany szablon z przesłanymi zdjęciami. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał gotowy produkt i ewentualnie dostosować wygląd zdjęć.

Kiedy już upewnimy się, że projekt wykonany jest w odpowiedni sposób, możemy wydrukować go na wybranym przez klienta papierze. Najczęściej wybierane są warianty kredowe z grubszą okładką i tekturowymi pleckami. Dzięki temu foto kalendarz wygląda estetycznie i jest odporny na uszkodzenia.

Po wydrukowaniu poszczególnych kart są one równo układane razem z okładką oraz pleckami i perforowane. Następnie wkręca się specjalną metalową, białą spiralę, która łączy wszystko i umożliwia bezproblemowe przekładanie poszczególnych kart.

W zależności od oczekiwań klienta, przed wysyłką gotowy produkt możemy włożyć do estetycznej, tekturowej koperty.