Zaprojektuj własny
kalendarz wieloplanszowy
i odbierz go w 24h

kalendarz

KROK 1
Wybierz szablon
kalendarza, który
najbardziej Ci się podoba.
24 projekty do wyboru

KROK 2
Możesz dodać własne święta (np. urodziny, imieniny członków rodziny, rocznice)

KROK 3
Wybierz i wgraj własne zdjęcie na każdy miesiąc kalendarza. Za pomocą prostego edytora przyporządkuj własne zdjęcia do każdego miesiąca kalendarza

KROK 4
Podaj ilość kalendarzy,
wybierz opcje dostawy
i sposób płatności.

O nas

Wchodząc na jakąkolwiek stronę internetową, zobaczyć można logo firmy, pełną ofertę, często bogato ozdobioną grafikami, przystępne poradniki i wiele innych. Warto jednak pamiętać, że za każdą usługą danej firmy stoją konkretni ludzie. U nas w firmie stworzyliśmy świetnie współgrający zespół, dzięki któremu realizowanie kolejnych zamówień jest przyjemnością.

Naszą działalność rozpoczęliśmy od prowadzenia niewielkiej drukarni cyfrowej. Jednak dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, a także świetnemu dopasowaniu do potrzeb klientów z czasem zaczęło przybywać nam zamówień. Dlatego poszerzyliśmy nasz park maszynowy, zwiększając jednocześnie zakres usług.

Doświadczenie wielu lat pracy i tysiącom zleceń mogliśmy poznać ogólne preferencje naszych klientów. To z kolei pozwoliło rozwinąć działalność w konkretnych kierunkach, odpowiadających na najczęstsze potrzeby odbiorców.

Tak też powstała inicjatywa usługi druku kalendarzy z własnymi zdjęciami. Stanowią one ciekawy upominek dla bliskich czy znajomych, a jednocześnie pamiątkę z różnych ważnych czy żartobliwych wydarzeń.

Nasz zespół to przede wszystkim świetni graficy komputerowi, dzięki którym każdy, nawet najbardziej wymagający klient będzie zadowolony z efektów naszej pracy.

Od samego początku naszej działalności zwracaliśmy uwagę na to, aby proponowane usługi były jak najlepiej dopasowane do potrzeb i upodobań klientów. Dlatego tez stworzyliśmy specjalny kreator foto kalendarza, składający się z kilku kroków. Pozwala na szybkie i przede wszystkim łatwe zamówienie wymarzonego kalendarza.