Zaprojektuj własny
kalendarz wieloplanszowy
i odbierz go w 24h

kalendarz

KROK 1
Wybierz szablon
kalendarza, który
najbardziej Ci się podoba.
24 projekty do wyboru

KROK 2
Możesz dodać własne święta (np. urodziny, imieniny członków rodziny, rocznice)

KROK 3
Wybierz i wgraj własne zdjęcie na każdy miesiąc kalendarza. Za pomocą prostego edytora przyporządkuj własne zdjęcia do każdego miesiąca kalendarza

KROK 4
Podaj ilość kalendarzy,
wybierz opcje dostawy
i sposób płatności.

Fotowola » Blog » Pomysł na kalendarz


Pomysł na kalendarz

Najczęściej kalendarze kojarzą nam się z powieszonymi na ścianie kartami, na których znajdują się dni miesiąca, często z imionami osób, które obchodzą swoje święto, a także krajobrazem, obrazami czy zdjęciami zwierząt. Po pewnym czasie stają się stałym elementem wystroju wnętrza, na który nie zwracamy szczególnej uwagi.

Jednak tak być nie musi! Istnieje sposób, dzięki któremu Twój własny kalendarz stanie się niezwykle atrakcyjną dekoracją wnętrza i za każdym razem, kiedy na niego spojrzysz, przypomnisz sobie miłe chwile z bliskimi.

Zamów w naszej firmie personalizowany kalendarz ze szczególnie drogimi Ci zdjęciami! Możesz stworzyć wyjątkowy produkt, idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań – do wyboru masz kilka formatów, różnorodne szablony czy możliwość dodawania tekstów.

Ale to jeszcze nie wszystko! Podczas zamawiania artykułu istnieje miejsce do wpisania ważnych dla Ciebie dat, które zostaną wydrukowane w miejscach wybranych dni. Dzięki temu masz pewność, że nie zapomnisz już o urodzinach czy imieninach bliskich Ci osób.

Jeśli chcesz, każdy dzień będzie miał puste pole, pozwalające zapisać sobie ważne wydarzenia czy plany na kolejne dni. Nie tylko będziesz miał pod ręką wszystkie istotne informacje, ale także nie będziesz miał możliwości o nich zapomnieć – wchodząc do kuchni czy innego pokoju Twój wzrok przyciągnie zdjęcie bliskich, więc przy okazji zauważysz też notatki czy zapisane ważne wydarzenia.

Mimo że zazwyczaj foto kalendarze na zamówienie wybiera się jako wyjątkowy prezent dla bliskich, świetnie sprawdzi się także jako atrakcyjny wizualnie, a jednocześnie praktyczny element wyposażenia Twojego wnętrza. Możliwości konfiguracji projektu są praktycznie nieograniczone! Często wybierane są produkty ze zdjęciami rodziny, ulubionego pupila, najlepszych przyjaciół czy wspomnienia z podróży życia.

Bez wątpienia oferowane przez naszą firmę kalendarze na zamówienie staną się estetycznym, atrakcyjnym, jak również niesamowicie praktycznym elementem wystroju Twojego wnętrza!