Zaprojektuj własny
kalendarz wieloplanszowy
i odbierz go w 24h

kalendarz

KROK 1
Wybierz szablon
kalendarza, który
najbardziej Ci się podoba.
24 projekty do wyboru

KROK 2
Możesz dodać własne święta (np. urodziny, imieniny członków rodziny, rocznice)

KROK 3
Wybierz i wgraj własne zdjęcie na każdy miesiąc kalendarza. Za pomocą prostego edytora przyporządkuj własne zdjęcia do każdego miesiąca kalendarza

KROK 4
Podaj ilość kalendarzy,
wybierz opcje dostawy
i sposób płatności.

Fotowola » Blog » Kalendarze dla dzieci – ulubione postaci z bajek


Kalendarze dla dzieci – ulubione postaci z bajek

Zazwyczaj oferowane przez naszą firmę kalendarze według własnego projektu dedykowane są bliskim z rodziny, przyjaciołom i innym. W naszej firmie, dzięki szerokim możliwościom konfiguracji proponujemy innowacyjne produkty, jakimi są kalendarze dla dzieci z ulubionymi postaciami z bajek. Jest to świetny pomysł na prezent dla malucha.

Dlaczego?

Rozwiązanie to łączy ciekawą dekorację pokoju z atrakcyjnymi dla Twojej pociechy wzorami, a także możliwości nauki dni tygodnia, miesięcy, a nawet liczenia lub czytania! Warto więc skorzystać z naszych usług szczególnie dlatego, że możemy przygotować naprawdę atrakcyjne wzory!

Dla tego typu produktów najlepszym rozwiązaniem będzie format A3. Jest on na tyle duży, że widać w nim dokładnie wszystkie daty, a jednocześnie przy każdym dniu jest trochę wolnego miejsca, więc dziecko może sobie zapisywać lub zaznaczać dowolne dni.

Niewątpliwym atutem oferowanych przez naszą firmę kalendarzy dla dzieci jest możliwość doboru własnego szablonu i umieszczenia dowolnych zdjęć lub obrazków w poszczególnych miesiącach. Dodatkowo możesz zamieścić daty własnych uroczystości czy rocznic ważnych wydarzeń. Dzięki temu dziecko już od najmłodszych lat może poznać i nauczyć się, kiedy np. jest dzień babci, albo kiedy jego ulubiona ciocia ma urodziny.

Świetnym pomysłem jest także przyporządkowanie zdjęć czy obrazków z poszczególnymi bohaterami z bajek konkretnym miesiącom. Pozwoli to łatwiej nauczyć się nazw i kolejności części roku.

Oczywiście w przypadku każdego obrazka czy zdjęcia istnieje możliwość umieszczenia tekstu w dowolnym miejscu. Może być on żartobliwym komentarzem, pouczającym cytatem, itp.

Niewątpliwymi atutami oferowanych przez naszą firmę rozwiązań jest wykorzystywany do tworzenia kalendarzy papier. Jest to model kredowy matowy o gramaturze 200 g, wyróżnia się więc wysoką odpornością na zniszczenia. Grubsza okładka dodatkowo chroni cały produkt przed uszkodzeniami. Biała, metalowa spirala z zawieszką umożliwia sprawne przekładanie kart na kolejne miesiące.