Zaprojektuj własny
kalendarz wieloplanszowy
i odbierz go w 24h

kalendarz

KROK 1
Wybierz szablon
kalendarza, który
najbardziej Ci się podoba.
24 projekty do wyboru

KROK 2
Możesz dodać własne święta (np. urodziny, imieniny członków rodziny, rocznice)

KROK 3
Wybierz i wgraj własne zdjęcie na każdy miesiąc kalendarza. Za pomocą prostego edytora przyporządkuj własne zdjęcia do każdego miesiąca kalendarza

KROK 4
Podaj ilość kalendarzy,
wybierz opcje dostawy
i sposób płatności.

Fotowola » Blog » Kalendarz na prezent


Kalendarz na prezent

Często zastanawiamy się nad upominkiem dla bliskiej osoby, który spowoduje uśmiech na ustach obdarowanego, będzie atrakcyjny wizualnie, praktyczny i stosunkowo tani. Korzystając z usług naszej firmy, stworzysz unikalny prezent, który z pewnością przypadnie do gustu znajomemu, przyjacielowi czy bliskiemu z rodziny.

Wykonywane w naszej firmie kalendarze stanowią inspirację do tworzenia wyjątkowych prezentów praktycznie na każdą okazję. Najczęściej produkty te stanowią upominek dla bliskich z rodziny. Na kartach poszczególnych miesięcy klienci umieszczają zdjęcia z różnych uroczystości rodzinnych, wspólnie przeżywanych świąt, wesel, przyjęć czy dni codziennych.

Personalizowane kalendarze są dawane na Święta Bożego Narodzenia ze względu na kończący się rok. Nasze produkty mogą rozpoczynać się od dowolnego miesiąca, dzięki czemu mogą być one dawane nawet w środku roku!

Świetnym rozwiązaniem jest także podarowanie indywidualnie stworzonego kalendarza przyjacielowi, chłopakowi czy dziewczynie. Z pewnością produkty te będą wyjątkowym elementem wystroju pokoju, a jednocześnie przypomną o najważniejszych wydarzeniach, wspólnych wyjazdach itp.

Kalendarz ze zdjęciami na zamówienie może być także świetnym rozwiązaniem w przypadku różnych grup czy zespołów, np. muzycznych. Fotki z ostatnich koncertów czy festiwalów będą przypominać tamte emocje i z pewnością staną się świetną motywacją do tworzenia nowych aranżacji i kawałków.

Zastanawiacie się w klasie, jaki prezent kupić Waszej ulubionej wychowawczyni? Wykonany przez nas foto kalendarz z pewnością wywoła uśmiech na twarzy (a może nawet łzę w oku) nauczycielki. Możecie w nim umieścić zdjęcia z wycieczek klasowych, wspólnych wyjść, lekcji i opatrzyć je ciekawymi komentarzami.

Możliwości jest wiele. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Zgłoś się do nas, a wykonamy dla Ciebie indywidualny produkt, który bez wątpienia będzie stanowił idealny prezent dla każdego!