Zaprojektuj własny
kalendarz wieloplanszowy
i odbierz go w 24h

kalendarz

KROK 1
Wybierz szablon
kalendarza, który
najbardziej Ci się podoba.
24 projekty do wyboru

KROK 2
Możesz dodać własne święta (np. urodziny, imieniny członków rodziny, rocznice)

KROK 3
Wybierz i wgraj własne zdjęcie na każdy miesiąc kalendarza. Za pomocą prostego edytora przyporządkuj własne zdjęcia do każdego miesiąca kalendarza

KROK 4
Podaj ilość kalendarzy,
wybierz opcje dostawy
i sposób płatności.

Fotowola » Blog » Jak zaprojektować kalendarz


Jak zaprojektować kalendarz

W naszej firmie wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze i mogą prowadzić do świetnych efektów. Dlatego też proces projektowania naszych kalendarzy jest wyjątkowo prosty i zrozumiały. Wystarczy tylko kilka kroków, aby cieszyć się estetycznym i niezwykle atrakcyjnym kalendarzem z własnymi zdjęciami i zaznaczonymi świętami Twoich bliskich.

Kiedy zdecydujesz się na zamówienie takiego produktu, zostaniesz poproszony o wpisanie formatu kalendarza. Najczęściej klienci decydują się na A4 lub A3. Pierwszy wariant polecany jest szczególnie do niewielkich mieszkań, gdzie będzie stanowił świetną i estetyczną dekorację. Większe warianty z kolei świetnie sprawdzą się chociażby jako prezent dla nauczyciela, który będzie wisiał w sali lekcyjnej.

Następnie możesz wybrać jeden z kilkunastu szablonów, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Proponujemy warianty eleganckie, żartobliwe, urodzinowe i wiele innych.

Kolejnym etapem projektowania własnego kalendarza ze zdjęciami jest ustalenie, od którego roku oraz miesiąca ma się rozpoczynać. Znajdziesz tam także specjalny panel, do którego możesz wprowadzić własne święta i uroczystości – urodziny, rocznice, jubileusze i wiele innych. Dzięki temu Twój foto kalendarz będzie przypominał o ważnych wydarzeniach.

Kiedy już zakończysz wszystkie powyższe etapy, przychodzi czas na załadowanie zdjęć na okładkę i na karty poszczególnych miesięcy. Oprócz samych obrazów możesz także wpisać i edytować teksty, które potem umieszcza się w dowolnym miejscu. Mogą to być chociażby wspomnienia, żartobliwe komentarze, itp.

Jest to już ostatni samego projektowania własnego kalendarza. Potem wystarczy tylko podać liczbę zamawianych egzemplarzy, wybrać formę płatności i dostawy, a następnie opłacić zlecenie. Po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do realizacji zamówienia i w jak najszybszym czasie wysyłamy wykonane produkty.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące projektowania produktów w naszej firmie – skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy stworzyć kalendarz marzeń!